Oscar and the Wolf, 3. kez İstanbul’da

Oscar and the Wolf’un, Volkswagen Arena'nın etkileyici akustiği ve izleyiciyi içine çeken siyah küp atmosferinde müzikseverlerle buluşmasına sayılı saatler kaldı!

1129
PAYLAŞ

Daha önce iki kez İstanbul’da sahne alan ve son olarak Temmuz ayında “The Game” single’ını yayınlayan Belçikalı elektronik pop grubu Oscar and the Wolf, muhteşem ses ve ışık performansları ile 21 Ocak Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

2013 yılında çıkardığı “Orange Sky” single’ı ile dünya çapında bilinirlik kazanan, Gent çıkışlı elektronik pop grubu Oscar and the Wolf; 2 yıllık turnenin ardından, ilk uzunçalar albümleri Entity’i 2014 yılında yayınladı. Grup; Brian Eno, Florence and the Machine gibi önemli isimlerle çalışan Leo Abrahams’ın da katkıda bulunduğu “Entity” albümüyle Belçika listelerinde zirveye yerleşti. Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip Oscar and the Wolf, Montreux Jazz, The Great Escape, Rock Werchter gibi uluslararası festivallerde sahne aldı.

Şimdiye kadar gerçekleşen bütün konserlerinin biletleri kısa süre içerisinde tükenen Oscar and the Wolf konseri için son biletler biletix.com ve Biletix satış gişelerinde.

PAYLAŞ