Barok düelloyu kaçırmayın!

Soprano Simone Kermes ve mezzo soprano Vivica Genaux’un, Andrés Gabetta yönetimindeki Cappella Gabetta orkestrası eşliğinde gerçekleşecek barok düellosuna hazır olun!

1006
PAYLAŞ

Opera dünyasının zirvesindeki iki yorumcu, Alaska doğumlu mezzo-soprano Vivica Genaux ve Alman koloratur soprano Simone Kermes, barok ve klasik dönem eserlerine getirdikleri yorumla dikkatleri üzerine çeken Cappella Gabetta eşliğinde olağanüstü bir barok düellosu sergilemek üzere İş Sanat’a geliyor.

Güçlü yorumlarının yanı sıra şova dönüştürdükleri performanslarıyla Kermes ve Genaux, 18. yüzyılın iki önemli sopranosu; Faustina Bordoni ve Francesca Cuzzoni arasında yaşanan gerçek bir barok çekişmesinden esinle oluşturdukları repertuvarlarıyla seyircilere farklı bir deneyim yaşatacak.

Abba’dan Madonna şarkılarına uzanan renkli repertuvarıyla izleyicileri büyüleyen Kermes ve Genaux’un başarılı keman virtüözü Andrés Gabetta’nın yönetimindeki Cappella Gabetta eşliğinde vereceği bu çok özel konseri kaçırmak istemeyenler, 12 Ocak 2017, Perşembe akşamı saat 20.30’u ajandalarına şimdiden not edebilirler.

Bilet Fiyatları: 1.Kademe: 70 TL 2. Kademe: 60 TL 3.Kademe: 50 TL İndirimli: 40 TL Öğrenci: 20 TL
Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe: 0212 316 10 83
Biletix: 0216 556 98 00 / www.biletix.com

PAYLAŞ